EVERY DAY THERAPY

Služby

PROFESIONALITA, INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP, MNOHOROČNÉ SKÚSENOSTI V OBLASTI ŠPORTU A REGENERÁCIE.

Klub, je priestor kde môžete čerpať energiu rôznymi spôsobmi podľa individuálnych potrieb každého z vás. Skupinové cvičenia, masáže, tréningy, rehabilitácie, tanec, relaxácie, dýchanie alebo meditácie sú základné ponúkané služby nášho klubu. 

Tento denný program dopĺňajú extra zážitky ako napríklad vzdelávacie workshopy, teambuildingy, organizované výlety do prírody, eventy a iné. 

Celú ponuku konkrétnych služieb a rozvrh s možnosťou rezervácie nájdete v našej aplikácii.

SÁLA

Skupinové cvičenia

Naše cvičebné programy zahŕňajú prvky z rôznych disciplín, vrátane fyzio, DNS, tai chi, gigong, jogy, pilatesu, fasciálnej 3D mapy, easyflexibility, gymnastiky a ďalších. Sú navrhnuté tak, aby efektívne prispievali k zlepšeniu vášho fyzického aj psychického stavu.

FITKO

Silový tréning a rehabilitácie

Naša diagnostika nám pomáha identifikovať najefektívnejšiu cestu pre každého jednotlivca. Prostredníctvom testovania sledujeme váš pokrok a úspechy. Naše tréningy sú navrhnuté tak, aby podporovali zdravé pohybové vzory, umožňujúc našim klientom dosiahnuť ich plný potenciál a zároveň minimalizovať riziko zranenia.

Silový tréning, ktorý ponúkame, má rehabilitačný charakter a pomáha posilňovať, tonizovať a prispôsobovať sily podľa konkrétnych cieľov našich klientov.

FYZIO

Akútne stavy a relax

Naším cieľom je nastaviť terapie, ktoré sa zameriavajú na efektívne odstránenie príčin problémov.

Našim klientom ponúkame masáže prispôsobené ich potrebám a tiež poskytujeme odporúčania na zlepšenie životného štýlu, aby sme mohli dosiahnuť rýchlejšie a trvalé výsledky.

Registrácia

Zaregistrujte sa a my vás budeme informovať, keď bude aplikácia pripravená na stiahnutie.