BIO ~ ECO ~ FUN

Extra services

Buď ako voda, ktorá prospieva všetkým a s nikým nesúťaží...

V našom klube neponúkame len cvičebné možnosti, ale aj bohatú extra dávku energie. V našom WELL~BE BARE nájdete občerstvenie, čaj, čerstvé šťavy, kávu, ionizované nápoje, doplnky výživy, snacky a iné dobroty.

Máme pre vás aj nabitý kalendár podujatí vrátane workshopov, školení, tanečných akcií a degustácií. Chceme vzdelávať nielen našich členov, ale aj širšiu verejnosť o zdravom životnom štýle.

Pre firmy pripravujeme individuálne teambuildingy, a minimálne raz mesačne organizujeme výlety do prírody s aktívnym programom.

Našu ponuku a aktivity nájdete aj v našej aplikácii, ktorá vás bude včas informovať cez push notifikácie.

Občerstvenie

WELL~BE BAR

V našom bare nájdete rýchle občerstvenie, ktoré je bohaté na energiu a poskytujeme ho našim členom v každom okamihu. Nielenže môžete využiť našu ponuku počas bežných otváracích hodín, ale aj mimo nich, kedykoľvek potrebujete. Tento bar je miestom, kde sa môžete okamžite zasýtiť a načerpať energiu pred alebo po tréningu, či počas vašej individuálnej návštevy klubu.

V prípade neprítomnosti personálu môžete sami využiť našu samoobslužnú pokladňu.

Vzdelávanie a zábava

aktivity a podujatia

Okrem našich bežných služieb organizujeme rôzne udalosti, najmä večerné a víkendové workshopy, školenia, tanečné podujatia, degustácie a prezentácie z oblasti zdravého životného štýlu. Naším cieľom je vzdelávať našich členov a verejnosť v starostlivosti o telo a dušu.

Pre firmy pripravujeme individuálne teambuildingové aktivity na mieru. Aspoň raz mesačne vás pozývame na víkendové výlety a pobyty v prírode, kde si môžete užívať nové zážitky a aktivity, ktoré konkrétny región ponúka. Zabezpečujeme efektívne stravovanie a zábavný program, aby ste si mohli skutočne užiť svoj čas.

Ak máte záujem, máte možnosť prenájmu našich priestorov pre súkromné akcie.

Všetky naše dodatočné aktivity a udalosti nájdete v našej aplikácii, ktorá vás bude včas informovať cez push notifikácie.

Registrácia

Zaregistrujte sa a my vás budeme informovať, keď bude aplikácia pripravená na stiahnutie.